• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Buigttklop Божиќ родител-дете облека, Деца Девојки Момчиња Шарени Сијамски Костими За Снег Ски Костуми Јакни Зимски Комбинезони

Buigttklop Божиќ родител-дете облека, Деца Девојки Момчиња Шарени Сијамски Костими За Снег Ски Костуми Јакни Зимски Комбинезони

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 130 Препорачана Возраст : 8-9 годишна Биста : 88см/34,65" Ракав : 57,8 см/22,76" Должина : 115,5 см/45,47" .Деца Девојки Момчиња Шарени Сијамски Снежни Костуми Ски Костуми Јакни Зимски Комбинезоникарактеристики : затворање На Патент.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ