• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Hoody hoody umn hoody - за жени - црно злато

Hoody hoody umn hoody - за жени - црно злато

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Јакната со качулка со жилет е лесна и опремена во впечатлив дизајн на црно и злато. Направено од мека и истегната ткаенина, оваа јакна со капи е дизајнирана да ве задржи да се движите во удобност. Со својот поштенски преден дел, ова парче е совршено за загревање или ладење, или како секојдневна облека. Стилистичка совет : Попарете ја оваа јакна со качулка со пантолони со џогирање од истата колекција за обичен и уникатен стил. Опремено сечење. Преден патент со високо деколте. Лесна и истегната ткаенина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ