• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ВЛЕЧЕН Женски Лесен Кардиган Паѓа Отворен Преден Кардиган Со Џебови Лесни Кардигани Секојдневен Прашина Надворешен За Жени

ВЛЕЧЕН Женски Лесен Кардиган Паѓа Отворен Преден Кардиган Со Џебови Лесни Кардигани Секојдневен Прашина Надворешен За Жени

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесни Кардигани За Жени Жени Лесни Отворени Предни Кардигани Летни Есенски Врвови За Долна Облека Тенки Прикривања Трисезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Три Четвртини Ракав. Тип На Шема : Цврст И Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кардиган Врвови Кардиган За Жени Паѓаат Кардигани Мода Секојдневен Џеб Долг Ракав Печатени Покрие Врвови. Уникатен дизајн : Отворен Преден, Лабав фитинг, Долг Ракав, Под Должината на Колкот, Лесна и Пријатна Ткаенина. Можете да носите што сакате со вашата ками или кошула за да додадете секојдневен и шик на вашиот изглед. Тенкиот кардиган е совршен за сезони помеѓу, ќе направи да се чувствувате топло и удобно. Во меѓувреме, може и добар партнер да го блокира сонцето. Прилика : Одлично За одмор, секојдневно носење, секојдневно, шопинг, работа, улица, училиште, канцеларија. Инструкции За перење : Машинско перење Со вреќа за перење, ладно миење раце, не избелувајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ