• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност змеј платно уметност од Дин Русо, црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност змеј платно уметност од Дин Русо, црна мат, рамка за бреза

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „змеј“ платно уметност од Дин Русо, Црна мат, Бреза Рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ