• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мапи и знамиња на Wynwood Studio Maps and Flags Wallидни уметности ја отпечатоци „Карта на Орегон 1866“, мапи на САД - црна, бела боја

Мапи и знамиња на Wynwood Studio Maps and Flags Wallидни уметности ја отпечатоци „Карта на Орегон 1866“, мапи на САД - црна,

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Карта на Орегон 1866 година, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема на мапи во САД, за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ