• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност насмевка често платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност насмевка често платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, дрвена рамка

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „насмевка често“ платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ