• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девојки на Ник и Лекси, quакард Кардиган, големини со 4-16

Девојки на Ник и Лекси, quакард Кардиган, големини со 4-16

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Quакард Кардиган од Ник и Лекси веднаш ќе стане нејзина омилена ставка во нејзиниот плакар. Овој печатен кардиган е направен во мека полиестерска ткаенина за удобно носење цел ден. Дизајнирано во две трендовски шарени геометриски отпечатоци кои добро се спаруваат со сè! Слој над нејзината омилена графичка мета и симпатично здолниште или едноставно копче нагоре и омилени фармерки за бесконечни можности за облека. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Деколте : јака од преклопување. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Контрастна јака од ребра, манжетни и полите; печатење на сите. Печатен кардиган за девојчиња од Ник и Лекси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ