• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Киплики Бебешки Денови Заштеди Зимски Лесни Пижами Секојдневни Божиќни Деца Печатење Блуза Блузи И Панталони Божиќна Облека Пижами

Киплики Бебешки Денови Заштеди Зимски Лесни Пижами Секојдневни Божиќни Деца Печатење Блуза Блузи И Панталони Божиќна Облека

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ткаенина : Високо Истегнување/ Ниско Истегнување. Упатства за нега : машинско перење Или професионални Карактеристики за хемиско чистење-Овие џеми киплики имаат удобен и мек памучен материјал, комплетот пижами има симпатична графика на горниот фронт.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ