• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маица за кратки ракави за кратки ракави за жени во Авиа

Маица за кратки ракави за кратки ракави за жени во Авиа

 
DEN 214.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршено за утринското патување или вашата следна студио класа, оваа стилска мета доаѓа во ткаенина со високи перформанси со изглед и чувство на памук плете што се чувствува како сон. Детали во форма на лале со облик на грмушка што се обвиткува на предниот дел додава женственост и проток. Другите паметни карактеристики вклучуваат удобни ракави на Раглан и класично деколте на екипажот. Детали во форма на лале за дополнителен проток; детали за исечоци од мрежа нуди стилски изглед и додадена вентилација; удобни ракави на Раглан; класичен деколте на екипажот; ткаенина со високи перформанси со изгледот на ткаенината : 94% полиестер, 6% спандекс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ