• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и Tru женска маичка со тоника со врат од вратот

Време и Tru женска маичка со тоника со врат од вратот

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Надградете го вашиот обичен изглед со овој пат и Tru V-вратот Tunic T- кошула. Ултра-релаксиран со подолга и висока ниска кошула по полите, се спарува со сите ваши омилени слаби фармерки, хеланки и џогири, правејќи одличен слој под качулка или кардиган кога времето се претвора во студено. Исклучиво на. Материјал : 93% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : подолга должина; полите со висока ниска кошула. Moirенски В-врат Туника Т- кошула од време и Тру.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ