• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и вистинско породилно слаби фармерки со џебови

Време и вистинско породилно слаби фармерки со џебови

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

За време на бременоста ви даваат совршена мешавина на мода и удобност на времето на време и удобноста. Овие породилни фармерки се направени за да ви дадат тенок вклоп што го контурира телото од половината до полите со дополнителна удобност во текот на целиот ден. Пет џебови го олеснуваат држењето на најважните работи додека сте во движење и лесно можете да се облекувате нагоре или надолу, ден или ноќ. Исклучиво на. Материјал : тело : 52% памук/34% рециклиран полиестер/12% рајон/1% спандекс; Бенд Бенд : 94% најлон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Skinny Fit; права нога. Подигање и инсејм : високи; 29 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Беспрекорна плетена стомачна лента се протега над стомакот за максимална поддршка и покриеност. Породилно слаби фармерки за жени од време и вистинито.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ