• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јужен Елендејл wallид монтиран електричен камин, црно

Јужен Елендејл wallид монтиран електричен камин, црно

 
DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Создадете привлечност и додадете алатка со овој исклучителен црн јужен Елендејл Wallид електричен камин. Тоа не само што ќе ве загрее низ студените денови, туку и ќе го подобри амбиентот на речиси секоја просторија. Висечкиот електричен камин доаѓа со елегантно, црно стакло и е изработено од затегната стакло, метал и смола. Исто така, тој е засилен со стаклен фронт за долговечност, така што ќе трае за следните години. Црниот Јужен Елендејл Wallид Монт Електрик има 2-чекори за греење и опционално затемнето светло. Работи со употреба на вкупно 1.400 вати, со 650 W на ниско и 1.300 W на високо ниво. За заштита, оваа ставка има заштитник за безбедносно термичко преоптоварување. Каминот што виси wallид користи стандарден заземјен излез и бара само мало склопување. Вклучен е хардвер за монтирање. Јужен Елендејл wallид монтиран електричен камин, црно : се монтира до wallидот за уникатно искуство со камин. Засилен стаклен фронт за траен квалитет. Лесно склопување потребно за монтирање на wallидот. Каминот што виси wallид има 2-чекори за греење и опционално затемнување. Елегантно, црно стакло. Безбедносен заштитник на термичко преоптоварување. Оцени напон : 120 V-60 Hz; Вкупна моќност на стапката : 1400 W. Енергија на апарати за греење : 650 W (ниско), 1300 W (високо). Конструиран од затегнато стакло, метал и смола. Вклучува заграда за монтирање на wallидови со 4 завртки и l-кука за бесење. Користи стандарден заземјен излез. Потребно е 15-засилувач, 120 V коло. Димензии : 26 "W x 5,5" D x 20,5 "H. Огнениот камин што виси има 1-годишна ограничена гаранција. Модел# WM948010. Телевизорите се продаваат одделно. Погледнете ги сите телевизори.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ