• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Костим за капење женски Бикини Бикини Со Висок Струк Сет За Бикини Прикривање За Костими За Капење Со Долги Ракави Носење Костим за Капење

Костим за капење женски Бикини Бикини Со Висок Струк Сет За Бикини Прикривање За Костими За Капење Со Долги Ракави Носење Костим

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

92" Должина На Дното : 31см/12. костими за капење за стомак за жени;стебла за пливање мажи;костими за капење со висок струк за жени;пливање прикривање за жени;едно парче костим за капење жени;жени едноделни костими за капење. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Големина : С Под Биста : 62см/24. Ве молиме не користете Белило.98" Колк : 76см/29.41" Половината : 62см/24.39" Висок Струк бикини 2023 секси 3 парче бикини сет прикриен костим за капење За Жени костими За капење Со Долги ракави ткаенината е Удобна, еластична и издржлива.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ