• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вестинтрендс Мебел Тапациран Кадифе Акцент Стол Со Златни Метални Нозе, Седиште За Канцеларија, Дома, Затворен како Спална Соба, Трпезарија Или Дневна Соба, Дувло, ?

Вестинтрендс Мебел Тапациран Кадифе Акцент Стол Со Златни Метални Нозе, Седиште За Канцеларија, Дома, Затворен како Спална Соба,

 
DEN 2384.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ставете го овој акцентен стол во стилот на глам во вашата дневна соба, дувло или спална соба. Тоа е толку сакан и удобен стол за секој агол! Различни кадифени бои за вашиот избор да одговараат на вашата уникатна декорација. Овој стол има заострени метални нозе во златна боја што изгледа едноставно, но цврсто. Подеднакво распоредени 10 линии на грбот во форма на фестонирам е душата на овој грациозен кадифен акцентен стол. Уште повеќе, двата агли на горниот дел од крилото имаат правилна форма на завиткување, на која лесно можете да се потпрете и да се опуштите во слободните часови. Изработено со цврсто дрво и силни широки гумени ленти, ова седиште исполнето со пена обезбедува добра поддршка и меко чувство. Лесно избришете ја со мека крпа и млака вода. Овој акцентен стол обезбедува кадифени бои во различни избори. Тоа е толку лесно да се избере еден појавување со вашиот глам декорација и средината на векот модерен стил. Назад дизајниран во форма на школка и добро обложена, разгорена златна метална нога за ретро изглед. Овој стол дава удобна и доволно поддршка за вашите слободни часови. Глам стил акцент стол со разгорена златна метална нога. Грб во форма на раковина зашиен со подеднакво распоредени 10 линии. Дизајниран во елегантен закривен стол назад. Седиштето исполнето со пена обезбедува добра поддршка и меко чувство. Меката кадифена ткаенина го прави столчето отпорно на ' рѓа и отпорно на гребење. Цврсто гумено дрво со добар квалитет со прилагодлив израмнувач на стапалата. Едноставно Собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ