• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Удобна Долна Облека Женска Долна Облека За Еднократна Употреба Женски Гаќи

Удобна Долна Облека Женска Долна Облека За Еднократна Употреба Женски Гаќи

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Овие женски гаќи за еднократна употреба се погодни за луѓе со инконтиненција, постари лица, бремени жени, постпартални луѓе, женски менструации, пациенти. Изработен од врвен материјал од ткаенина, кој дише и е безбеден. Дизајнот на еластична лента на половината е удобен и елегантен. Лесен за употреба и носење, толку добар производ, вредите!. Карактеристики. - Материјал : Полиестер, спандекс. - Големина : 36,00Х26, 00Х0, 30см/14, 15Х10, 22Х0, 12ин . - Овие женски гаќички за еднократна употреба се лесни за лесно и преносливо носење. -Изработени од врвни материјали од полиестер и еластична ткаенина, кои се погодни за кожата, дишат за удобна употреба. - Овие гаќички од ткаенина што дише се еластични и удобни, погодни за многу луѓе. - Погоден за СПА, места за убавина, женска менструација, мајчинска нега, постоперативна нега на пациенти, грижа за пациенти со инконтиненција. - Одличната изработка и фините детали ја обезбедуваат нивната популарност и издржливост. Овие женски гаќички за еднократна употреба се лесни за лесно и преносливо носење. Изработени од врвни материјали од полиестер и еластична ткаенина, кои се погодни за кожата, дишат за удобна употреба. Овие гаќички од ткаенина што дишат се еластични и удобни, погодни за многу луѓе. Погоден за СПА, места за убавина, женска менструација, мајчинска нега, постоперативна нега на пациенти, грижа за пациенти со инконтиненција. Одличната изработка и фините детали ја обезбедуваат нивната популарност и издржливост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ