• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бајко Замена Сијалица, Флуоресцентни, 15В СЛ-223

Бајко Замена Сијалица, Флуоресцентни, 15В СЛ-223

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е Сијалицата За Замена што одговара на флуоресцентниот модел 623. Замена На Сијалицата за 15w Флуоресцентни Работни Светла (120 V). Издржливост и Безбедност тестирани за најтешките ситуации. Се користи во тактички, надворешни, рекреативни нивоа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ