• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Модални Тркалезни Вратот Основни Камизоли со Полица Градник Резервоарот Блузи

Женски Модални Тркалезни Вратот Основни Камизоли со Полица Градник Резервоарот Блузи

 
DEN 351.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајнирана и за удобност и за функција, оваа камизола е одлично надополнување на вашиот стил и дневна гардероба. Изработена од мека и врвна ткаенина богата со модали, удобна за носење со одлична вентилација и пријателска за кожата за чувствителна кожа. Екстремно растегливата ткаенина дозволува максимална слобода на движење и обезбедува совршено вклопување на истегнување. Лесната еднобојна камис има ласкав кружен врат, прилагодливи ремени за шпагети, вграден градник за полици за подобри својства на удобност. Меки камизоли со широк спектар на бои и големини за опции, лесни за одење со фармерки, хеланки, кардиган за примамлива, елегантна слоевита дневна облека. Забелешки : . Ве молиме погледнете ја табелата со големини на страницата со детали пред да ја купите. Сите бои ќе бидат како на сликата. Сепак, може да има мала разлика поради поставките на мониторот на секој поединец. 95% Модален, 5% Спандекс. Лажичка Деколте. Прилагодливи ремени. Вграден градник за полица. Пријателски за кожата за чувствителна кожа. Удобна форма со истегнување. Совршен за секојдневно носење/секојдневна облека/секси пижами за долна облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ