• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Британците Направија 18к Бело Злато Природен Опал И Аквамарин женска Трилогија опции со големина на Прстен-Големини На Располагање

Британците Направија 18к Бело Злато Природен Опал И Аквамарин женска Трилогија опции со големина на Прстен-Големини На Располагање

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Тие го печат својот белег во внатрешноста на стеблото за да потврдат дека овој прстен е направен од Цврсто Бело Злато ОД 18к. Шарениот Опал и Бледо Ледено Сините Аквамарини убаво се комбинираат во овој прстен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ