• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дри-Пауер® Маица

Дри-Пауер® Маица

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

5.4 мл./yd2, 50/50 памук/полиестероксфорд е 47/53 памук/полиестерпре-намален напредни перформанси за управување со влага забележително помека рака и одлична печатење лента од рамо до рамо зашиени ракави со двојна игла, долниот раб и предниот дел на вратот 1x1 ребрестиот беспрекорен столб се сврте 5.6 мл. АКТИВНА Маица.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ