• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЛЕР Шарени Сјај Фрлени Топки Мека Врти Сјај Играчка Светне Топката Без Јаже Прескокнување

ЛЕР Шарени Сјај Фрлени Топки Мека Врти Сјај Играчка Светне Топката Без Јаже Прескокнување

 
DEN 267.04

Количина на стоки
Достапно на барање

2 PC LED ШАРЕНИ Топки Фрлени Со Сјај Мека Играчка За Сјај Што Се Врти Осветлете Ја Функцијата За Прескокнување Без Јаже Без Јаже : ова јаже за скокање без јаже користи две цврсти топчиња за да го замени традиционалното јаже за прескокнување. Елиминирање на ризикот од удирање во ногата, сопнување преку јажето и удирање во околината. Држете се подалеку од болка и фрустрација за време на вежбањето. Можете дури и да вежбате со тоа во тесен простор. Висока шарена светлосна изведба.Совршен за музички фестивали,костими,клубови,забави,рејви,танцови претстави, предење ЛЕД лесна играчка или празнични подароци. дури и да се удриш, нема да боли. Дури и ако ги испуштите на земја, тие нема да се скршат како многу други. Екстрал светла, повеќе бои ПРЕДВОДЕНА светлина. Земете ја вашата безжична скок јаже и да почне да се постигне подобро себе денес. Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми поради некоја причина, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние сме тука да ви помогнеме. Количина : Пакетот од 2 парчиња вклучува : 1x Прескокнување Без Јаже Забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека поради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматски аберации. 100% сосема нов и висок квалитет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ