• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кристијана ноќница, рустикален стил, цврсто дрво од багрем, светло рустикален

Кристијана ноќница, рустикален стил, цврсто дрво од багрем, светло рустикален

 
DEN 2432.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Хардверот е вклучен за склопување без проблеми. Под 2-минутно собрание : Благодарение на јасните упатства и нумерираните делови, можете да ја соберете ноќната ноќ за помалку од 2 минути. Гаранција : Ние им нудиме на клиентите вистинска услуга по продажба со гаранција од 1 година и враќање од 30 дена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ