• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Воодушевување Накит Силвертон Големо Јасно Кристално Срце СО АБ Кристално Чукање На Срцето Сребрен тон Елегантен Бесконечен Ларијат Ѓердан

Воодушевување Накит Силвертон Големо Јасно Кристално Срце СО АБ Кристално Чукање На Срцето Сребрен тон Елегантен Бесконечен

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Силвертон Големо Јасно Кристално Срце СО АБ Кристален Пулс Сребрен Тон Елегантен Бесконечен Ларијат Ѓердан. Силвертон Големо Јасно Кристално Срце СО Аб Кристален Пулс Шарм е прибл. 0,9 x 1 x 0,12 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Грбот е мазен. Голем Елегантен Бесконечен Знак е прибл. 1.21 х 0.40 х 0.06 инчи (Hx Wx D). Мазни од двете страни. Симболот на бесконечноста е математички симбол, но често се користи за претставување на вечната љубов. Радост накит ѓердан е прилагодлив од 18 до 20 инчи. Јастог Канџа Затворач. Избрана ѓердан е ексклузивно Задоволство И Копродукции. дизајн. Ние сме семејна компанија повеќе од 35 години ВО Сад ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Радост Накит бесконечност ларијат ѓердан прави прекрасен подарок. Ларијатскиот ѓердан е долг 18 инчи со ланец за продолжување од 2 инчи. Овој женски ѓердан е составен по нарачка Во Сад.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ