• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Класични затнувања на Crocs Boys Realtree

Класични затнувања на Crocs Boys Realtree

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Камо е попопуларно од кога било за деца од сите возрасти, така што сега го нудиме Real Tree Edge? Модел на оваа тостична обложена верзија. Мекиот, нејасен лагер додава на перница и удобност, во затворен простор или надвор. Крослит? Изградбата на пена ги држи лесни и лесни за носење. Прерамките за вртење на потпетици обезбедуваат безбедно вклопување, или можат да ги натераат напред да влегуваат и да одат. Real Tree Edge? Сеопфатна графика за камо. Пријатни топли облоги. Одлично затворено или надвор. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Крослит? Надворешни пени за подобра влечење, поддршка и целодневна удобност. Двојна удобност на крокодите? : Блесано поддржувач. Меко. Секоја дневна удобност .? Real Tree.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ