• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sulpell Industries Sports Sports Glam Glam Mase Over Merble Wall Plaque, 15, дизајн од Ziwei Li

Sulpell Industries Sports Sports Glam Glam Mase Over Merble Wall Plaque, 15, дизајн од Ziwei Li

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ