• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Се прашувам дека девојките на едно парче костим за капење и прикривање на кафтан, сет со 2 парчиња

Се прашувам дека девојките на едно парче костим за капење и прикривање на кафтан, сет со 2 парчиња

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Подгответе се за летно сонце и забава со ова парче костим за капење и прикривање на Кафтан од Wonder Nation. Спиралната вратоврска боја печати едно парче и прикривањето на Tassel Trim го прават ова поставено симпатично за секое патување на плажа или базен. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Покривање на Tassel Trim. Печатење во боја на спирална вратоврска. Прилагодливи ленти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ