• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вашиот зона Минк злато металик леопард печатен кревет во торба, злато од слонова коска, близнак близнак XL

Вашиот зона Минк злато металик леопард печатен кревет во торба, злато од слонова коска, близнак близнак XL

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Освежете го декор за спална соба со печатената кревет со леопард во вашата зона Фолија во комплет за утешител на торби. Комплетот за утеха се одликува со метален принт на база на микрофибер од крем за путер за да создаде прекрасен изглед. Солиден обратна насока на утешителот додава мека прскање на боја за да го надополни горниот дел од креветот, додека совпаѓањето на срамните или срамните ги обезбедуваат завршните допири. Овој комплет за постелнина со злато фолија од леопард носи мек допир на убавина во спална соба. Вашата зона 5 парчиња злато металик леопард печатен кревет во торба, слонова коска/злато, близнаци/близнаци xl вашата зона Глам златен леопард кревет во сет на утешител на торби. Достапно во близнаци/близнаци XL, полни и кралица. Метална златна фолија леопард печати со боја на крем со путер и цврста обратна насока. Сет на близнаци/близнаци XL 5 парче вклучува : 1 удобник (66 "x 90"), 1 стандарден срам (20 "x 26" со 2 "прирабница), 1 рамен лист (66" x 96 "), 1 поставен лист (39 "x 80" со капка 12 ") и 1 перница (20" x 30 "). Комплетен сет од 7 парчиња вклучува : 1 удобник (76 "x 90"), 2 стандардни шами (20 "x 26" со 2 "прирабница), 1 рамен лист (81" x 96 "), 1 вграден лист (54" x 75 „Со 12“ капка) и 2 перници (20 "x 30"). Сет на кралицата 7 парче вклучува : 1 удобник (88 "x 92"), 2 стандардни шами (20 "x 26" со 2 "прирабница), 1 рамен лист (90" x 102 "), 1 вграден лист (60" x 80 „Со 12“ капка) и 2 перници (20 "x 32"). Направено од ултра-мек микрофибер со полнење со хипоалергично полиестер. Сертифицирана ткаенина на Oeko-Tex, без штетни материи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ