• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Слоевити растителни лисја форми Ботанична и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатење wallидна уметност

Слоевити растителни лисја форми Ботанична и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатење wallидна уметност

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 10 x 1,5 x 24 Голем : 13 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 17 x 1,5 x 40 преголеми : 20 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : лист, растение, вегетација, лист, природа, зелена боја , Розова, шема, ботаничка. Дизајн од Зивеи Ли. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ