• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бори од Остин Ален Jamesејмс Канвас Уметнички принт

Бори од Остин Ален Jamesејмс Канвас Уметнички принт

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Бојата се капе по платното додека големите удари ја покриваат позадината на овој апстрактен принт. Задушени сини тонови се вртат низ платното со задебелени, четки за течности, создавајќи динамично дело на уметнички дела. Смирувачката атмосфера што ова парче евоцира во голема мерка благодарение на навидум без напорниот изглед и чувство на уметноста. Токму овој многу квалитет го прави погоден за простории со крајбрежен дизајн каде што нејзината елеганција и намера можат да бидат вистински ценети. Произведено со целосно печатење со крварење што ја опфаќа целокупната платно, вашето ново ремек-дело е направено со најсовремена технологија која обезбедува отпечатоци за квалитет на музејот. Нашиот процес на печатење гарантира дека секое парче е произведено за да ги прикаже најдобрите детали, дозволувајќи им на уметничките дела навистина да заблескаат. Плус, нашата стручна изработка гарантира чист и професионален изглед без потреба од кадрирање. Крајбрежна тематска wallидна уметност. Апстрактно печатење. Галерија завиткано платно. Одлично за дома или канцелариски декор. Лесен. Избриши чисти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ