• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Млади срца Девојче девојче вратоврска боја ПЈ краток сет

Млади срца Девојче девојче вратоврска боја ПЈ краток сет

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Потребно ви е сет без напор пижама? Не гледај понатаму !! Овие кратки комплети за боја на вратоврска се совршен летен додаток на нејзината гардероба. Стилот вклучува сина вратоврска боја кратка ракав со кратки ракави со употреблив само џеб и фолија "родена за да се истакне " графички, и совпаѓање на еластични шорцеви на половината со врзана вратоврска спарена со лента за глава на јазол и скрипција. Оваа опција не може да биде полесно да се фрли за време на оние лепливи топли летни ноќи за да остане кул и да спие поладно! Пижами џеб вратоврска боја сина шорцеви за кратки ракави.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ