• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Art3d кора и стап за грб ПВЦ wallидна плочка, плочка за лепки за кујна за грб, суети за бања, декор на камин

Art3d кора и стап за грб ПВЦ wallидна плочка, плочка за лепки за кујна за грб, суети за бања, декор на камин

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Art3d лесна кора од DIY и лепки од плочки/налепница е изработена од PVC композитен ламинат во комбинација со силен подлога за леплива пена. Сето тоа е конструирано за лесна обработка, само излупете и лепете, исечете со комунален нож. Без лепак, без инјекциска смеса, нема професионални алатки, нема хаос. Плочката е лесна, анти-крик, дамка, топлина и отпорна на вода заради супериорниот имот на материјалот. Не само што може да се примени како грбни плочи за кујната и бањата, туку и за апликацијата на countertop. Постојат најразлични класични завршувања се движат од природно дрво до потресено дрво до рустикално дрво до камена плоча со уникатни материјални текстури. Додава безвременска карактеристика каде и да аплицирате, но сепак со дел од традиционалната цена на материјалот. ART3 D ја реализира вашата амбициозна цел да подигнете софистициран вкус на просторот за живеење без да ја пробиете банката. Лесен DIY, само кора и стап, исечете го со калај, ножеви за комунални услуги или пили за раце, заштедувајќи голема количина на трудот . потресена плочка за текстура на рустикално дрво, изработено од ПВЦ композитен ламинат, вистински текстури. Водоотпорен, отпорен на топлина, отпорен на дамки, анти-крик, големо влијание, безболна во боја, лесен за чистење, издржлив.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ