• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нулум Корбет Гроздобер, килим во областа Бохо, 12 '15', мулти

Нулум Корбет Гроздобер, килим во областа Бохо, 12 '15', мулти

 
DEN 2871.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го просторот со убаво потресениот, антички изглед на овој килим во форма на медалјон. Меката и свилена текстура додава моментален допир на луксуз каде и да го поставите. Nuloom Vintage Corbett Area Rugmachine Mademade во Туркематеријал : 100% полипропилен -враќање : лизгање на јута : индоорекортиски простории : дневна соба, трпезарија, ходник, влез, спална соба, ден.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ