• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Терминатор Пригушувач Одговара изберете: 1987 - ФОРД МУСТАНГОТ, ФОРД МУСТАНГОТ ГТ

Терминатор Пригушувач Одговара изберете: 1987 - ФОРД МУСТАНГОТ, ФОРД МУСТАНГОТ ГТ

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Терминатор Пригушувач; 2.5 во. Влезот; 2.5 во. Излез; Димензии Случај 5х11х15 во.;Алуминизирана Челична Конструкција Терминаторот е целосно изграден од супер густ, целосно заварен Алуминизиран челик, со огромни 3 инчи. внатрешни цевки за поминување кои го намалуваат задниот притисок и ја зголемуваат коњската сила како ниеден друг пригушувач не може. Ставете неколку Терминатори зад вашата електрана и ќе слушнете кора што ќе го исплаши најзлобното несакано куче во градот! Алуминизирана Челична Конструкција; 3 во. Внатрешни Цевки За Поминување; Намалување На Задниот Притисок; Зголемување На Коњските Сили; Нема Стакло За Согорување Или Издувување; Ќе Тече Во Која Било Насока; Заварени За Цврстина/Издржливост Одговара Изберете : 1987-1992 форд мустанг 8 Цил 5 Л 1994 ФОРД МУСТАНГ ГТ 8 Цил 5 Л 1995 ФОРД МУСТАНГ лк 8 ЦИЛ 5 Л 1993 ФОРД мустанг лх 8 Цил 5 Л 1985-1986 Форд Мустанг Lx/Gt 8 Cyl 5 L И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ