• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вајонгтао Се Занимава Со Жени Секојдневен Моден Цврст Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Со Врат-Висок Фустан

Вајонгтао Се Занимава Со Жени Секојдневен Моден Цврст Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Со Врат-Висок Фустан

 
DEN 398.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Жените Секојдневен Моден Цврст Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Со Врат-Висок Фустан . Карактеристики : . 1.Карактеристики : Обични Врвови,Секојдневен V-Врат ,Мода,Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Фустан. 2.Материјал : Акрилик, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Фустанот За Џемпер е привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен,Далиј, Роденден,Fall, Танцова Изведба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима . 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : . Сезона : Зима /Aut/Пролет . Пол : Жени, Девојче . Повод : Секојдневен, Далиј . Материјал : Акрилик . Тип На Шема : Цврст . Јака : V-Вратот . > . Должина : Редовно . Должина На Ракавот : Долг Ракав . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува . Што добивате : 1пц Женски Џемпер Фустан . . Големина.Usukeubustsleevelungthmmedium61036111cm/43.70 "50cm/19.69 " 84cm/33.07". . . Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 111cm/43.70"Ракав : 50cm/19.69 " Должина : 84cm/33.07". . . . . . . . . . . . . . . . . Женски Џемпер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ