• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинска и средна текстура на искра на јаглен, се вклопува во 2010 година- Cadillac CTS-V седан

8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинска и средна текстура на искра на јаглен, се вклопува во 2010 година- Cadillac

 
DEN 3519.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 8,5, 48мм офсет, 9 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 120мм, машински и средни текстуриран јаглен од јаглен. Тоа одговара на вашиот седан Cadillac CTS-V 2010-2011. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI 18 X 8.5 Reconditioned OEM Aluminum Alloy Wheel, Machined and Medium Charcoal Sparkle Textured, Fits 2010-2011 Cadillac CTS-V Sedan 18 X 8.5, 48 MM Offset, 9 Spokes, 5 Lug, 120 MM Bolt Pattern, Machined and Medium Sparkle Charcoal Textured, Направено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ