• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Квалентни Женски Резервоари Врвови За Вежбање За Жени Јога Резервоари Со Вграден Градник Безжичен Обложен Јога Градници За Трчање Во Теретана Кошула V-Врат Камизо?

Квалентни Женски Резервоари Врвови За Вежбање За Жени Јога Резервоари Со Вграден Градник Безжичен Обложен Јога Градници За Трчање

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Тенок Врв Кондола Вежба Жени Елек Висок Појас Декорација Мода Секси Женска Блуза Тип На Шема : Табела со Цврста Големина : 5.Носењето На Овој Врв ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.2.Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!3.It е многу погоден за работа или забава.Стил : Секојдневен, Забава Сезона : Пролет Лето Aut Пол : должина На Женскиот Ракав : Не Одговара : одговара на големината што добивате : 1 ПАРЧЕ За перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Линија Dry1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење прилика : Дневна, Лежерна Дебелина : Стандарден Материјал : Полиестерски Рафиниран Квалитет : Лесна,течна и мека ткаенина.Оваа женска летна блуза без ракави од шифон ви носи удобен ден. Лесна Нега : овој летен течен шифон резервоар за жени се И Машинско Перење и рачно перење.Бидејќи шифонските блузи без ракави имаат лесна ткаенина, лесно се мијат и сушат и нема брчки без смалување. Класичен Стил : женска блуза без ракави,женски блузи од шифон,тркалезен врат,течни резервоари за жени,слој од шифон,двослоен резервоар,опуштена силуета,лабаво вклопување, што ве прави и шик и класичен. Повеќе Прилики : овие женски летни блузи без ракави совршени за Секојдневна Облека,Работа, Забава, Клуб, Канцеларија, Училиште, Дневна И Летна Облека.Врвовите на летните резервоари имаат двослоен дизајн на шифон со ултра шик изглед,можете да ја обложите оваа секојдневна кошула под блејзер,кардиган или да ја носите самостојно.Спарете со различни фармерки, здолништа, шорцеви. Топол Совет : ако женските блузи без ракави беа збрчкани по пристигнувањето, тоа може да биде предизвикано од превозот.Откако ќе се измие и закачи да се исуши,може да се ослободи од брчките.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ