• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Детско место Бебе и Дете за деца со долги ракави со долги ракави, вклопуваат памучни пижами, сет од 4 парчиња

Детско место Бебе и Дете за деца со долги ракави со долги ракави, вклопуваат памучни пижами, сет од 4 парчиња

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Измешајте ја и одговарајте на неговата ноќна облека за забавен, пријатен изглед! Оваа пижама поставена од детското место има две врвови и панталони направени во мек памук за да може да биде удобен пред, после и за време на спиењето. Вклучува 2 маици со долги ракави и 2 пара панталони. Маици : екипаж; долги ракави; Контраст за печатење. Панталони : стил на влечење; еластична половината; Контраст за печатење. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Памук пижама за момчиња за бебиња и мали деца поставени од детското место.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ