• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чуда на нација девојки Училишна униформа стрии Понте плетени хеланки, големини 4-16

Чуда на нација девојки Училишна униформа стрии Понте плетени хеланки, големини 4-16

 
DEN 263.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Истегнување Понте плетени хеланки од Wonder Nation се слатки, удобни и подготвени за училиште! Му дава модерна привлечност кон нејзиниот униформа стил. Се продава исклучиво на и. Материјал : 66% памук/32% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : тенок вклоп; Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со декоративно копче. Ockебови : Две предни џебови и два џебови за лепенка. Карактеристики : Смалување и отпорни на избледени за вклопување и боја што трае; јамки на ременот; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа се протегаат плетени хеланки за девојчиња од чудо нација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ