• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време на празници за мажи во боксер

Време на празници за мажи во боксер

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа сезона за ажурирање на вашите основни основи! Овие машки боксерски брифинзи од празнично време имаат празнични, отпечатоци инспирирани од празници и обрасци. Изработени во удобна ткаенина за истегнување, овие боксери за мажи се истакнуваат со еластична половината што лесно се движи со вас во текот на денот. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : седи на вашиот природен половината, нудејќи целосна покриеност. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; контрастни отпечатоци. Машки боксерски брифинзи од време на одмор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ