• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сора дома сина и зелена тропска затворена клупа на отворено, кабел

Сора дома сина и зелена тропска затворена клупа на отворено, кабел

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Омиланата тема на лисјата ја истакнува убавината на оваа перница за длабоко седење на отворено. Исполнето со чисто рециклирано влакно, нуди одлично искуство за седење кое обезбедува целогодишна удобност со покривка направена од UVA и ткаенина отпорна на вода. Мека и еластична, неговиот капак се обезбедува со врски и има поштенски куќиште што лесно се отстранува за чистење. Испратете порака со декадентен стил со цветаната убавина на оваа природна инспирирана перница за длабоко седење. Оваа ткаенина на отворено со високи перформанси е избледена, отпорна на дамки и мувла. Одликувајќи се со УВ заштита, оваа надворешна ткаенина комбинира издржливост на отворено со мекост во затворен простор. Еко-пријателското полнење е 100% рециклиран полиестер. Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено. Вклучува една (1) перница од клупа. Покривот за перница може да се отстрани за лесно чистење. Вклучува само перница (мебелот не е вклучен).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ