• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет за подароци за дипломирање во весник и кригла - Еремија 29:11

Сет за подароци за дипломирање во весник и кригла - Еремија 29:11

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сетот за подароци за дипломирање на списанија и кригла е совршен подарок за испраќање за неодамнешниот дипломиран во вашиот живот. Пораката за предметите ќе донесе храброст и инспирација кога вашите студенти ќе ја градат својата иднина. Сет за подароци од 2 парчиња. Морнарица. Златна и бела палета. Колекција за дипломирање. Спакувано во координативна кутија за подароци за морнарица. Големина на весник : 8,4 "x 6.4" x 1 "(213 x 163 x 25 mm) Подарок кутија Големина : 9,4" x 6,4 "x 4,6" (239 x 163 x 117 mm) сет вклучува : (1) 240 наредени. Gilt-Lidged за јас ги знам плановите Faux Reater Journal. (2) 14 fl.oz (414 ml) зашто ги знам плановите керамичка кригла (машина за миење садови и микробранова безбедна).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ