• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ПАРВЕЗ ТАЈ АМЕРИКАНСКИ УМЕТНИЦИ ЗА УМЕТНИЦИ ЗА БУЗИНА АЛУМИНУМ

ПАРВЕЗ ТАЈ АМЕРИКАНСКИ УМЕТНИЦИ ЗА УМЕТНИЦИ ЗА БУЗИНА АЛУМИНУМ

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на метал, создавајќи необичен трепер. Ова е ликовна уметност УВ мастило за печатење на четкан алуминиум од Парвез Таџ Парвиез Таџ Печатена ликовна уметност Печати : ликовна уметност УВ мастило печатење на четкан алуминиум од Парвиез Таџ. Алуминиумот се појавува на боите и создава иридесен трепер, што дава длабочина на просторијата. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ