• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени, плус големина на помлад, цветни ракави без ракави, обични фустани

Уникатни поволни цени, плус големина на помлад, цветни ракави без ракави, обични фустани

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Обичниот стил на овој фустан ќе биде убав за датира, шопинг, одмор, забава или свадба, што е совршен натпревар со обетки, ѓердани, сандали, потпетици, итн. Обликот на фустанот е класичен и женствен, а фит е опуштено и лесно. Исклучително фустан што може да дише кој совршено се вклопува. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите рамената1x - - 47 5/8 15 7/82x - - 50 3/4 - - 16 1/23x 54 3/8 - - 17 1/44 X - - 17 7/8 Мерењето на должината е од рамо до полите. Единствени поволни цени, плус големина, плус големина, цветни ракави на ракави, обични фустани 100% полиестер. Цветни печатени. Тркалезен врат. Руфл полите. Увезени. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговараат со големина 1x. Упатство за миење : машина миење ладно со слични бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ