• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маска за спиење на магаре од магаре,. Оз

Маска за спиење на магаре од магаре,. Оз

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Маската за спиење со млеко од магаре од Ae Ae помага да ја вратите и негувате кожата додека спиете. Богати со хранливи материи и познати како "бело злато, " Состојките во маската се смируваат и ја ревитализираат кожата уште од античко време. Овој пакет за спиење на магаре млеко ги следи советите на античките застапници како Хипократ и Клеопатра. Нанесена со додадени придобивки од пет моќни растителни екстракти како јапонски екстракти од јама и снежна печурка, тој се апсорбира брзо и длабоко во вашата кожа за негување на влага преку ноќ. Маска за спиење на магаре од магаре : ја обновува и храни кожата додека спиете. Маска за лице со млеко од магариња нуди состојки богати со хранливи материи што се користат уште од античко време. Нанесени со јапонски јами и екстракти од снежна печурка. Апсорбира брзо и длабоко во кожата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ