• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Декод 31 Флетирана основна ламба за бела маса со крем памучна сенка

Декод 31 Флетирана основна ламба за бела маса со крем памучна сенка

 
DEN 1599.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Декод 31 "Флетирана основна ламба за бела маса со крем памучна сенка е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Додадете навестување за елеганција и осветлете ја дневната соба или аглите во спалната соба со оваа керамичка маса за ламба за лесна надградба на вашиот внатрешен дизајн. Потребно е. 1 60 W тип A E26/средна (стандардна) сијалица. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Доаѓа со должина на кабелот 74 ". Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Табелата за ламба доаѓа со крем тапан во форма на тапан што мери 17 x 10 x 11 инчи. Вклучува ротирачки прекинувач. Ова е единечна ламба со акцент на бела боја. Модерен стил. Инспириран од елегантна елеганција и чисти линии, минималистички дизајн нуди без напор луксуз со монохроматски тонови и смели, аголни структури. Современата ламба за бела маса е изработена од керамика со цврст нерѓосувачки челик, бакар, ПВЦ материјал. Табелата со акцент на ламбата има бела и керамичка завршница со црна правоаголна основа. Белата керамичка странична табела за ламба има малку покачена црна основа ја надополнува белата памучна квадратна сенка и хоризонталното ребра на телото за дополнителна текстура. Табелата за ламбата мери 17 L x 10 W x 31 H инчи и тежи 11,20 фунти. Современиот дизајн на оваа табела ламба потенцира квадратна сенка на ткаенината и правоаголна кубна рамка со детали за ребра. Избришете чиста со сува крпа. Трајно бело керамичко тело, опфатено со заварена рамка од не'рѓосувачки челик од оваа ламба со акцент со квадратна памучна сенка. Модерен стил. Decmode 31 "Флетирана основна ламба за бела маса со крем памучна сенка прави совршен додаток на кој било дом.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ