• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Спакувана забава ingингл до крај КТ. Стационарен сет, Божиќни боксерски картички

Спакувана забава ingингл до крај КТ. Стационарен сет, Божиќни боксерски картички

 
DEN 111.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Подгответе се да се забиете до оваа сезона благодарение на овој сет на забавни празнични картички дизајнирани од спакувана забава. Со сјајни детали и на луксузен хартија, овој сет е идеално нешто што треба да се испрати по пошта до кој било пријател, колега или член на семејството. Зборувајте за пошта што ја носи веселата! Комплетот вклучува честитки од 12 парчиња и коверти од 12 парчиња внатре. Порака внатре : О, каква е забавно да се знае некој како тебе! Среќен Божиќ и среќни празници на тебе и твоите!. Секој дизајн е забавен начин да држите картички за подароци или готовина или само да допрете со весела Божиќна желба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ