• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „патување 299“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „патување 299“ платно уметност од гроздобер лавои

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уметник : Гроздобер лавоејебјект : Спортски стил : Модерен производ Тип на модерни производи : Галерија, обвиткано платно, арт, подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има човек кој се тркала велосипед низ центарот на рамката.ms. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво или умен го привлекува окото. Гроздобер лавои „патување 299“ платно уметност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ