• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бермудски Киерон Геометриски Внатрешен Надворешен Тркач Килим Морнарица Крем, 2' 8'

Бермудски Киерон Геометриски Внатрешен Надворешен Тркач Килим Морнарица Крем, 2' 8'

 
DEN 2111.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . Прекрасно детални дизајни и богато текстуриран ткаење направија бермудски килими елегантен додаток на дворот на дворот, палубата, предниот трем или ланаи. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Бермудите се отпорни на временски услови, отпорни на дамки и отпорни на мувла, мувла и избледување од сонцето. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ