• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Капрезе Детска Термална Долна Облека Комплет Пижами За Вратот На Екипажот Комплети Долги Џонови Обложени Со Руно Мека Ноќна Облека Ракав За Спиење Бела

Капрезе Детска Термална Долна Облека Комплет Пижами За Вратот На Екипажот Комплети Долги Џонови Обложени Со Руно Мека Ноќна

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Идеја Подароци За Семејството/Пријателите : Топлината е најдобриот израз на љубовта во зима, без разлика дали вашите деца трчаат, пешачат, возат велосипед, сноуборд, скијаат и кампуваат, секојдневно носат термални долна облека на нашите деца дома или под облека. Мерење - Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Девојчиња.Карактеристики : 1. Фитил За Влага Во пот : тенката термичка облека со мала тежина ја одржува топлината на телото на вашето дете и дише во екстремно студено време. Дизајн - Долги Ракави Екипажот Вратот Руно Наредени Основен Слој Со Цврста Боја Направи Децата Да Изгледаат Повеќе Меки и Топло. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Девојки 2 Парчиња Термални Пижами Во Собата, Девојки Хеланки Во Собата, Облека За Спиење Pjs За Девојки, Долна облека во собата. Удобно Истегнување На Кожата : четиринасочни материјали за истегнување со еластичен појас, овој основен слој долг џон сет совршено одговара на облините на телото, се одржува пријатно во зима.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ