• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Rewenti Електрични Четка За Заби Со Четка Глави, Со Четка За Заби Бо Режими За Чистење Паметни 20-брзински Тајмер Електрична Четка ЗА Заби IPX7

Rewenti Електрични Четка За Заби Со Четка Глави, Со Четка За Заби Бо Режими За Чистење Паметни 20-брзински Тајмер Електрична

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

USB кабел 5v0. Домашно одобрување под 5 5 1 10. дозвола за дома. 5 A Адаптер (Адаптер не е вклучен во пакетот) или се применува НА USB порта, како што се телефон, моќ банка и така натаму. технологијата нежно пулсира течност помеѓу забите и по должината на линијата за нежно и ефикасно чистење секој пат. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. ●5 Режими За Различни Заби И Состојби ● електричната четка за заби има 5 режими, погодни за возрасни. Интерденталната четка може да навлезе длабоко во забите и идеална за чистење помеѓу загради, коронки и импланти.Електрична Четка За Заби, Електрична Четка за Заби со 8 Глави На Четки,со кутија за четки за заби, 5 режими за чистење,Паметен 20-брзински Тајмер Електрична Четка ЗА Заби IPX7-Ново Надградена Електрична Четка За Заби, Подолг Век На Траење, Побрза Функција За Полнење : големина На Производот : 22x2,5x2,5cm/8,66x0, 98x0, 98in Боја : Бела, p-i-n-k, зелена, сина Материјал : Пластична нето тежина : 0,180 Кг/0,4 Фунти бруто Тежина : 0,180 кг/0,4 фунти Големина На Пакување : 24, 9х7, 8х3, 3см/9, 71х3, 05х1, 3ин Перформанси : ipx7 интерфејс За Полнење : usb напон : 5v капацитет на батеријата : 2501mah~3000mah Време на полнење : 24 часа траење на батеријата : повеќе од 180 денбучава : 46-70dbmotor Брзина : >40 ® Длабоко Чисти Заби И отстранува до 7x повеќе дамки} електричната четка за Заби испорачува 45000 Во Минута, ОТСТРАНУВАЈЌИ До 7x Повеќе Дамки Наспроти Рачна Четка За Заби. Одлично за носење и патување. Содржина на пакетот : 1 кселектрична четка за заби 8 x Toothbrush head 1x Кабел за Полнење 1 x USB1x кутија За Четки За Заби Електрична Четка За Заби Со 8 Глави На Четки, Со Кутија За Четки За Заби 5 Режими За Чистење Паметен 20-брзински Тајмер Електрична Четка ЗА Заби IPX7. Ипх7 пхотел за заби со ипх7 номинален дизајн, така што целата четка за заби може безбедно да се исплакне со вода и корисникот може безбедно да ја користи четката за заби во бањата или тушот.5 интелигентни режими со 4 сили за прилагодување, Паметен 20-брзински Тајмер ●8 Глави За Замена повеќе од 2 Години Користејќи Ги Меките влакна се дизајнирани да одговараат на топографијата на забите и отфрлаат до 100 проценти повеќе дамки од тешко успешни места.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ