• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
За 2006 Година - Јагуар С-Тип, Супер В8, ВАНДЕН Плас, XJ8, XJR, XK, XKR, XF R Концепти Задни О. Е Замена На Сопирачките Ротори

За 2006 Година - Јагуар С-Тип, Супер В8, ВАНДЕН Плас, XJ8, XJR, XK, XKR, XF R Концепти Задни О. Е Замена На Сопирачките Ротори

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Ротори На Сопирачките За Замена На О.Е. 100 Проценти Гарантирано Директно Поставување-Не Е Потребна Модификација. Долготрајна Формула За Напредни Перформанси На Сопирачките Со Мала Прашина. Двоен Диск Мелен За Помазен И Потивок Процес На Кревет. 365 Дена Гаранција. Одговара Изберете : 2009,2013-2014 ЈАГУАР XF 2011-2012 ЈАГУАР XJL 2007-2013 ЈАГУАР XK 2008-2010,2014-2015 ЈАГУАР XJ 2006-2008 ЈАГУАР С-ТИП 2015 ЈАГУАР XF 3.0 СПОРТ AWD 2013 ЈАГУАР XJ 6 Цил 3 л 2011 јагуар xf премиум 2012 ЈАГУАР XF ПОРТФОЛИО 2006-2009 ЈАГУАР XJ8 2010 ЈАГУАР XF ЛУКСУЗ 2007-2009 ЈАГУАР XKR 2006-2007 ЈАГУАР ВАНДЕНПЛАС 2006-2007 ЈАГУАР СУПЕР V8 2006-2009 ЈАГУАР xjr и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ